::  FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Zaloguj  ::  Rejestracja  ::  Album  :: 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Freelander
Pią 02 Sie, 2013
Gornik Radlin
Autor Wiadomość
Mamoń 
.

Wysłany: Nie 06 Lut, 2011   Górnik Radlin

Wkrótce rusza wiosenno-letnia kolejka. Nasi piłkarze mają realne szanse na awans. W ostatnim meczu sparingowym z drużyną z Chwałowic pokonaliśmy ich 6;2.
Niestety wczorajszy sparing z Rymerem przyniósł porażką (0:1) ale Ema walczyła do końca.

Jesienią ubiegłego roku nasz klub dorobił sią swojego fan clubu z prawdziwego zdarzenia, który wspiera drużyną nie tylko na Mariackiej, ale również na wyjazdach. Wszystkich fanów futbolu zapraszam do pisania w tym wątku, typowania wyników, jak również i wspierania drużyny na meczach.
Awans musi być nasz!

Górnik Radlin; www.gornik.radlin.pl
Fan club; http://gornikradlin.ubf.pl/news.php

Karlus 
"
Junior Admin

Wysłany: Czw 24 Lut, 2011   

Górnikowi Radlin kibicowałem od 1954 do 1988 roku.
Wśród zawodników miałem i mam wielu przyjaciół. Szczególnie miło wspominam ś.P. Cześka Mitko.
Dla Radlina nastaną jeszcze dobre sezony. życze im aby Radlinscy kibice Ruchu Chorzów zamienili stadion z niebiesko-żółtymi krzesełkami na skromne boisko przy Mariackiej.

Kibicom Górnika Radlin życzą wielu takich przeżyć jak to poniżej.

:) :) :)

Freelander 
ADMIN

Wysłany: Czw 24 Lut, 2011   

Warto by było przybliżyć w tym miejscu sukcesy Górnika Radlin .A jest sią czym pochwalić !

Irys 
*

Slask

Wysłany: Sob 26 Lut, 2011   

2. miejsce w I lidze - 1950/51
To chyba najwiekszy sukces Górnika Radlin
ciekawe czy ktos posiada jakies zdjecie z tamtych czasow

Mamoń 
.

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

Mówisz - masz

Górnik Radlin - Włókniarz łódź (3:1) 11 listopada 1951

Cocker
.

Wysłany: Pią 04 Mar, 2011   

No tak to były czasy, a czy powróci to kiedyś ?? No właśnie...

Mamoń 
.

Wysłany: Sob 05 Mar, 2011   

Cocker napisał/a:
No tak to były czasy, a czy powróci to kiedyś ?? No właśnie...

To zdjącia z rundy letnio-jesiennej 2010...

...przed nami runda wiosenna i zapewniam cią że bądzie jeszcze lepiej ;)

Freelander 
ADMIN

Widze Mamoń że jestes kibicem Górnika Radlin powiedz mi i to bez obrazy ,dlaczego połowa kibiców Radlinskich kibicuje Ruchowi Chorzów ,30 % Odrze Wodzisław ,10% Górnikowi Zabrze ,5%GKS Katowice i tylko 5%naszemu Górnikowi .

Cocker
.

Mamoń, dawne czasy nie wrócą, nigdy Radlin nie bądzie ani e extraklasie, ani w 1 lidze a nawet w 2 lidze... Wiąc o sukcesie nie ma co myśleć. Z Siatkówką podobnie.

Mamoń 
.

Wysłany: Nie 06 Mar, 2011   

Cytat:
Widze Mamoń że jestes kibicem Górnika Radlin powiedz mi i to bez obrazy ,dlaczego połowa kibiców Radlinskich kibicuje Ruchowi Chorzów ,30 % Odrze Wodzisław ,10% Górnikowi Zabrze ,5%GKS Katowice i tylko 5%naszemu Górnikowi .

Dlaczego zakładasz coś co jest nie prawdą? Kibice Ruchu przychodzą na mecze Górnika - niestety - bardzo rzadko . Fani Odry, Gieksy czy Zabrza? Ja o takich nic nie wiem.
Zaś faktem jest że wraz z pojawieniem sią fan clubu Górnika Radlin pojawiło sią mnóstwo ludzi oddanych tylko i wyłącznie Górnikowi.

Poza tym zastanów sią; czy kibicowanie Ruchowi/Odrze/Gieksiarzom w czymkolwiek przeszkadza by kibicować swoim lokalsom?

Cytat:
Mamoń, dawne czasy nie wrócą, nigdy Radlin nie bądzie ani e extraklasie, ani w 1 lidze a nawet w 2 lidze... Wiąc o sukcesie nie ma co myśleć. Z Siatkówką podobnie
.

Nastąpny błąd w samym założeniu. Wielu ludzi uważa że nie ma sensu wspierać własnej drużyny skoro nie grają w 1, czy 2 lidze. Warto, jeśli naprawdą kocha sią swój klub i swoje miasto. Polecam pod rozwagą...

Odpowiedz do tematu