::  FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Zaloguj  ::  Rejestracja  ::  Album  :: 

Poprzedni temat «» Następny temat
Martwe dusze.
Autor Wiadomość
Atanoda 
MODERATOR

Pomogła: 11 razy
Wysłany: Wto 11 Cze, 2013   Martwe dusze.

Jak niejeden zauważył, mamy na forum mnóstwo "martwych dusz".
Czasem się zastanawiam, po co pewne osoby rejestrują się na jakiś portal, forum, skoro nigdy później je nie odwiedzają.
By bywać na danym forum, nie trzeba od razu się rejestrować, sama mam kilka ulubionych, na które wpadam od czasu do czasu, by poczytać "co u nich słychać".
Takim portalem jest min. "Zapomniany Rybnik". Bardzo zgrana grupa prowadząca go profesjonalnie, mnóstwo informacji, zdjęć
i tylko podziwiać ich pasję i znajomość swojej "małej ojczyzny".
Czytać, przeglądać strony może każdy, nikt, kto nie jest zarejestrowany pisać postów.
Nie jestem związana z tym miastem, więc nie chcę tam figurować , by tworzyć "rząd martwych dusz".
Kilka informacji, które miałam do przekazania na to forum, skierowałam bezpośrednio do administratora tej strony, który ich nie zignorował.
Piszę to dlatego, że na tutejsze forum zarejestrowało się wiele osób, które je nie odwiedziło NIGDY!
Nim zarejestrujecie się na jakimś innym portalu, forum, stronie internetowej najpierw to przemyślcie, czy warto i czy z tą grupą jest mi po drodze.

Posty jakie tu są, takie są, w zasadzie nieprofesjonalne, ważne by trochę poznać to nasze miasto.

Na niektórych portalach, jest wydzielony taki dział dla "niezalogowanych".
Ktoś sporadycznie umieszcza informację lub zadaje pytanie jako "gość".
Może nasi administratorzy na próbę by zastosowali tego rodzaju eksperyment?
Tamte portale są profesjonalne i mają zabezpieczenie przed "szkodnikami", nie wiem jak jest w przypadku tego forum.

Warto też zrobić tu trochę czystki na liście osób nieobecnych NIGDY.
To wyłącznie moje zdanie, decyzja należy do twórców tego portalu.

Pozdrawiam wszystkich bywalców tego forum, tych zarejestrowanych i tych, którzy wpadają na nie, by poczytać posty tu zamieszczone. :lol:

„Niech nie przerażają Cię pożegnania.
Są one konieczne, abyśmy znów mogli się spotkać.”

Karlus 
"
Junior Admin

Wysłany: Wto 11 Cze, 2013   

Jak najbardziej zgadzam się z Panią i jestem za.
Martwe dusze wykasować. Albo zapomniały Nicka i Logina (na nk często też tak jest
pomimo użytkownik "często" tam bywa) i prawdopodobnie są jeszcze raz zalogowani.
Dobrym pomysłem jest też dział dla nie zalogowanch.

Freelander 
ADMIN

Wysłany: Wto 11 Cze, 2013   

Zarówno ten dział jak i cały Hydepark już od jakiegoś czasu jest dla "niezalogowanych".

Co do "martwych dusz" ostatnią czystke robilismy w na początku kwietnia.

Odpowiedz do tematu